Jędrny biust

Jędrny biust
5 (100%) 1 vote
Share Button

BREASTFAST

PL_BF_160x600_sekreto

BreastFast zawiera naukowo opracowaną formułę składników organicznych i związków naturalnych, co pomaga organizmowi pozbyć się zanieczyszczeń i przyswoić wartościowe cząsteczki kluczowych składników pożywienia, polepszając stan zdrowia, kondycję i wzrost metaboliczny tkanki gruczołowej powiększając tym samym biust.

SONY DSC

 

 

Dzięki uzupełnieniu codziennej diety przez BreastFast można szybko i skutecznie zwiększyć poziom poszczególnych składników odżywczych w organizmie, co automatycznie wpłynie na rozmiar piersi bez żadnych skutków ubocznych ani powikłań.

 

Dawkowanie:

2-3 kapsułki dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza.

Skład:

Nasiona kozieradki, ziarno kopru, l-tyrozyna, wyciąg z mniszka lekarskiego, korzeń DongQuai.

BF1Składniki otoczki: celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca)stearynian magnezu, (substancja przciwzbrylająca) dwutlenek krzemu, (substancja przeciwzbrylająca), żelatyna.

Skalpel

[CZYTAJ DALEJ]

______________________________________________________________________________________________________

PROBREAST PLUS

 

pro_breast_1_160x600probreast_plus_kapsulkiProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji.

probreast_plus_zestawZestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany.

 pro_breast_4_300x250

[CZYTAJ DALEJ]

______________________________________________________________________________________________________